Sosyal Medyada Her Aklına Geleni Paylaşan Tolga Karel’den Bu Defa Ekonomi Paylaşımı

Yıllar önce Amerika’ya yerleşmesiyle ve orada tır şoförlüğü yapmasıyla isminden oldukça söz ettiren oyuncu Tolga Karel sosyal medyada yaptığı yorumlar ile bir süredir isminden söz ettiriyor.

Seçim döneminde yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan Tolga Karel, bu defa ekonomi ile yaptığı paylaşım ile gündemde.

Tolga Karel, Türkiye’de uzun süre oyunculuk yaptıktan sonra Amerika’ya taşınma kararı almıştı. “Yaprak Dökümü” gibi önemli projelerde yer almış olan Karel, oyunculuğu bırakarak yeni bir hayat kurmaya gitti.

Oynadığı dizi ve filmler ile çok konuşulan ünlü oyuncu, 2014 senesinde katıldığı “Survivor” programıyla da o yıllarda isminden oldukça söz ettirmişti.

2011 yılında Türkiye’de Azeri manken Günay Musayeva ile evlenmişti. 2015 yılında Azeri mankenle boşandıktan sonra 2016’da Dominik’te Sarah Scotti ile evlendi. Karel, Amerika’da ailesiyle yaşadığı hayatı sık sık sosyal medya hesaplarında paylaşıyor.

Amerika’ya ilk yerleştiğinde sağlık turizmi işine giren ve kendi şirketini kuran Karel’in şirketi iflas etti. İflas etmesinin ardından Amerika’da tır şoförlüğü yapmaya başlayan Karel’in Amerikan Rüyası gerçek oluyor.

Sosyal medyada seçim dönemi yaptığı yorumlar ile adını sık sık duyduğumuz Karel bu defa ekonomi yorumları ile gündemde.

Karel, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda dünya ekonomisini eleştirdi.

Türkiye’ye dönmeyen Karel, devamında bunları yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir