Salih Uçan: Takımda birçok insan hasta

Trendyol Süper Lig’in 10’uncu haftasında Beşiktaş’ın Gaziantep FK’yı 2-0’lık skorla devirdiği maçın ardından Salih Uçan konuştu. Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Salih Uçan, “Cumhuriyet’in 100. yılı kutlu olsun. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına binlerce kez teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Salih Uçan takımda birçok oyuncunun hasta olduğunu belirterek, “Sakatlıktan çıktım, 3 günde bir maç oynuyoruz. Kolay değil ama sakatlık döneminde iyi çalıştım. Bugün kolay bir maç olmayacaktı. Takımda birçok insan hasta, sakatlığın dışında bu vardı. Tesiste bir hastalık oldu. Ama ona rağmen iyi bir maç çıkardığımızı düşünüyorum. Kazanarak devam etmemiz lazım” dedi.

Taraftarların tepkisiyle ilgili gelen soruya Salih Uçan, “Genel olarak baktığınızda, taraftarımız, yönetim, futbolcular biraz zorlu süreçten geçiyoruz. Biz de üzülüyoruz, kırılıyoruz. Daha fazla efor sarf etmemiz gerekiyor. Çok üzülen insanlar var. Biz de çok üzülüyoruz bu durumlara. Bunu atlatmak için bu tarz galibiyetlere ihtiyaç var. Kazandıkça mutluluk ortaya çıkıyor. Kaybedince üzülüyorsunuz. Böyle kazanarak devam etmek istiyoruz” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir