Zehra Güneş, Kim Milyoner Olmak İster’e katıldı, joker hakkında Volkan Demirel’e bağlandı

VakıfBank ve A Milli Voleybol Takımı’nın başarılı isimlerinden Zehra Güneş, Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılında milyoner yarışmasına katıldı. Zehra Güneş, Fenerbahçe sorusunda, takımın eski kalecisi, Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel’den yardım aldı.

Milli voleybolcu, 6 Şubat depreminde vefat eden, “hayali Zehra Güneş olmak olan” Ceren Topal’ın takımı Hatayspor’a ödülü bağışlayacağını dile getirdi. Zehra Güneş’e Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Hatayspor’un antrenör ekibi ve başkanı eşlik etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Zehra Güneş, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir kızı olarak onun gösterdiği ilkelerin ışığında küçük kızlarımıza, arkadaşlarıma, yaşıtlarıma ve Türk kadınlarına örnek olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Minnetim sonsuz Atama ve silah arkadaşlarına” dedi.

“2008’de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale çıkma mücadelesinde Fenerbahçe ile Sevilla, iki maç sonunda yenişemeyip maç penaltı vuruşlarına kalınca hangisi olmuştur?” sorusunun ardından Zehra Güneş, joker hakkını Volkan Demirel’i arayarak kullandı. Zehra Güneş’in diğer telefon joker haklarında ise Naz Aydemir Akyol ile Kalben yer aldı.

Volkan Demirel ise sorunun doğru cevabı olan, “Fenerbahçe kalecisi 3 penaltı kurtarmıştır” şıkkını söyleyerek milli voleybolcu Zehra Güneş’in bir sonraki soruya geçmesini sağladı.

“Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın 2023’te namağlup Avrupa şampiyonu olan ve olimpiyat elemelerini namağlup geçen 14 kişilik kadrosunun boy ortalaması kaçtır?” sorusunun ardından Zehra Güneş, kendisinin de dahil olduğu takım hakkındaki soruya, “186 santimetre” cevabını verdi. Zehra Güneş’in 300 bin TL’lik ödülü doğru bildi.

Zehra Güneş, 300 bin TL’lik ödülün sahibi olduktan sonra yarışmadan çekildi. 500 bin TL’lik soruyu açtıran Zehra Güneş, riske girmedi ve 300 bin TL’nin sahibi oldu.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir