ABD’li Politikacı: Bu Altcoin ADA ve DOT’tan Fazlasını Yapar!

Eski ABD kongre üyesi David Gokhshtein, ADA ve DOT’tan daha iyi performans gösterecek bir meme coin olduğunu söylüyor.

‘Bu meme coin, NFT yatırımcıları için indirimli fiyat hazırlıyor’

Daha önce LUNA, DOGE, SHIB ve XRP’ye destek veren Gokhshtein, bu hafta tekrar meme coin piyasasına dikkat çekti. Kripto fenomeni, Pepe Coin’in NFT alanında yeni fırsatlar sunduğunu söylüyor. En son açıklamalarında, yatırımcılar NFT’lerini elden çıkartıp Pepe’ye geçtiğinden bahsetmişti.

Gokhshtein, bu eğilimin uygun fiyattan NFT satın almak için ideal bir zemin hazırladığını söylüyor. Açıklamalarına göre, “İnsanlar kelimenin tam anlamıyla NFT’lerini PEPE’ye geçmek için sıra bekliyor. Bu aynı zamanda birisinin gerçekten kaliteli NFT’ler alması için harika bir fırsat sunuyor.”

Pepe (PEPE), 14 Nisan çıkışından bu yana %2.000’den fazla değer kazandı. 3 Mayıs’ta, iki gün önce belirlediği rekor seviye olan 0,00000138 dolardan yaklaşık %35 düşerek 0,00000089 dolara düştü. Düzeltmenin bir sonucu olarak, piyasa değeri yaklaşık 80 milyon dolar düştü. Böylece ilk 100 kripto para biriminin dışına çıktı.

Kısa süre sonra OKX, Coinbase ve en son Binance listesi durumu tersine çevirdi. Pepe fiyatı, yukarıdaki fiyat hareketlerinden sonra bu hafta peş peşe 3 haneli fiyat rallileri kaydetti. David Gokhshtein, bu ivmenin piyasaya daha fazla yatırımcı çektiğini, bu nedenle Pepe’nin şu anda ADA ve DOT gibi kripto devlerinden daha verimli olduğunu söylüyor.

“ADA ve DOT’tan daha fazla insanı piyasaya çekecek”

Gokhshtein, Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coin’ler hakkındaki daha önceki açıklamalarını PEPE için yineledi. Bu coin’lerin, kripto para dünyasına birçok yeni perakende yatırımcı çekebileceğini düşünüyor.

Günümüzde kripto piyasasının büyük bir bölümünü meme coin’ler çevreliyor. Gokhshtein, şu anda birçok yatırımcının “meme ekonomisi” kavramını kavramakta zorlandığını söyledi. Bu nedenle PEPE, Cardano ve Polkadot gibi diğer kripto para birimlerinden daha fazla ilgi görebilir. Gokhshtein, ekiplerinin ve liderlerinin teknolojiyi ortalama insana açıklayamayacak kadar karmaşık hale getirdiğine dikkat çekiyor.

Balinalar Pepe Coin rallisini destekliyor

Lookonchain, dün bir balinanın 760.6 milyar PEPE için 1.128 ETH (2.17 milyon dolar değerinde) ödediğini bildirdi. Balina ortalama 0.000002859 dolardan yüklüce PEPE satın aldı.

Başka bir balina ise 414.72 milyar PEPE için 622 ETH (1.2 milyon dolar değerinde) ödedi. Daha önce bu balina, 409.000 dolara 5.55 trilyon PEPE satın almış ve daha sonra 1.75 milyar PEPE’yi 2.128 ETH (4.18 milyon dolar değerinde) ile yüksek karla satmıştır.

Kriptokoin.com olarak Pepe Coin hakkında birkaç kırmızı bayrak söylentisinin ortalıkta olduğunu aktarmıştık. Bununla birlikte, Binance ve Tron CEO’ları dün meme coin’ler hakkında dikkatli olmayı tavsiye etti. Pepe fiyatı şu anda son günlerdeki rallinin ardından %15 civarında düzeltme yaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir